مشاوره و سفارش

برق صنعتی چیست؟

برق صنعتی یک عبارت دو کلمه ای است که بسیاری از زمینه های فعالیت برقی صنعتی و همچنین رشته های دانشگاهی را در بر می گیرد. ملزومات تئوری برق، مهمترین مفاهیم اساسی و موضوعات پیشرفته تر مربوط به این حوزه را در بر میگیرد. برق صنعتی با مباحث بنیادی مانند نمادهای برقی و نقشه ها، جریان، ولتاژ، مقاومت و قدرت آغاز می شود و در پی آن قوانینی مثل ولتاژ ، اهم و… را توصیف می کند.

کاربرد برق صنعتی

عمده استفاده از برق در صنعت و کارخانجات برای جایگزینی سوخت های فسیلی مانند ذغال سنگ، گاز و بطور کلی POWER FOSSIL است. پس از کشف پدیده برق یا الکتریسیته در قرن ۱۸، اکنون تصور جهان بدون برق غیر ممکن شده است. برق در هر حوزه زندگی بشر به یک بخش اساسی تبدیل شده است.

اهميت برق در صنعت

يکي از قابليت هاي بسيار حائز اهميت انرژؤي برق قابليت جايگزيني آن با برخي ديگر از انواع انرژي است . از ديگر ويژگي هاي بسيار حائز اهميت انرژي برق مي توان بهاين نکته اشاره کرد که انرژي برق بر خلاف بسياري از انواع انرژِي ها فاقد خاصيت آلايندگي محيط زيست مي باشد و در زمره انرژِ هاي آلاينده محيط زيست قرار نمي گيرد . اهميت انرژِ برق تا جايي است که مي توان ادعا کرد ميزان توليد انرژي برق يک کشور رابطه مستقين و تاثير مستقيم بر روند پيشرفت و توسعه صنعتي کشور مورد نظر خواهد داشت .

چرا ما را انتخاب کنید؟

تامین مستقیم انواع خدمات مهندسی برق صنعتی

ارائه قیمت های رقابتی در بازار

پشتیبانی کامل تا رسیدن بار

ارسال بار به تمامی نقاط کشور

تامین محصول برای صادرات

امکان همکاری با تولیدکنندگان

پل های ارتباطی

ایمیل

info@yoursite.com

فرم مشاوره و سفارش

مدیر مجموعه ما

نام مدیر مجموعه