کیف چرم عسلی رنگ خود را از عسل ساخته است

کفش چرم و کیف چرم عسلی در اصل امروزه بسیار محبوب هستند، برای بیش از یک دهه، آنها در صدر لیست ها بوده اند، زیرا چرم همیشه شیک، گران به نظر می رسد و علاوه بر این، مقاومت در برابر سایش و دوام خوبی دارد.

با این حال، در سال های اخیر، چرم نیز مورد تقاضا قرار گرفته است، زیرا هزینه محصولات ساخته شده از آن به طور قابل توجهی پایین تر است، و امروزه از نظر ظاهری، چنین کیسه هایی عملاً کمتر از نمونه های طبیعی نیستند.

چرم فشرده ، در اصل، این رابط بین مواد طبیعی و مصنوعی است چرا اینطور است زیرا حاوی ضایعات چرمی است.برای اتصال به یکدیگر، آنها را با مواد افزودنی و رزین های مختلف آغشته می کنند و همه اینها تحت فشار بالا قالب گیری می شود.

جایی که نام ماده از آنجا گرفته شده است بنابراین از یک طرف نمی توان گفت که چرم پرس شده متعلق به چرم طبیعی نیست اما نمی توان آن را کاملاً مصنوعی نیز نامید اگر در مورد کیفیت صحبت کنیم.

کیف

آنالوگ فشرده را می توان با خیال راحت با خودرویی در بخش اقتصادی مقایسه کرد، در حالی که چرم اصلی را می توان به کلاس ممتاز نسبت داد برای مقایسه، چرم مصنوعی وینیل یا حتی چرم اکو از نظر خواص لمسی است.

و کیفیت به چرم طبیعی بسیار نزدیکتر از چرم فشرده خواهد بود چرم فشرده چگونه ساخته می شود ضایعات مواد خام طبیعی با یک چسب به عنوان مثال، پلی اتیلن یا پلی استر به هم متصل می شوند برای اتصال بهتر عناصر است.

رزین های ترموپلاستیک با منشاء مصنوعی به یکدیگر اضافه می شود پس از آن، مخلوط حاصل گرم می شود، ذوب می شود و به یک کل واحد ترکیب می شود نتیجه ماده ای است که شبیه چرم است.

دمای پایین و رطوبت بالا را تحمل نمی کند چرم کامپوزیت در کیف چه نوع ماده ای امروزه اغلب مصرف کنندگان عبارت چرم کامپوزیت را می شنوند و البته علاقه مند هستند که چه نوع ماده ای است با این حال، همه چیز بسیار ساده است این یکی از نام های چرم پرس است که در بالا در مورد آن نوشتیم.

یعنی ماده ای است که در مرحله میانی بین طبیعی و مصنوعی قرار دارد. اما در عین حال، از نظر کیفیت مصرف کننده، از اولی عقب است و در برخی موارد از دومی مدرن پایین تر است بله، مواد کاملا مصنوعی بهترین مشخصات فنی را دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.