مضرات عسل جهاد کشاورزی برای سلامتی که از آن بی خبرید

کالری عسل چقدر است؟ عسل جهاد کشاورزی سرشار از قند است اما آیا کالری زیادی هم دارد؟ بسیاری از مردم عسل را برای شیرین کردن ماست یا هر دسر دیگری ترجیح می دهند. یک قاشق غذاخوری عسل به طور متوسط ​​22 کالری دارد در حالی که یک قاشق غذاخوری شکر سفید 20 کالری دارد.

با این حال، برخلاف شکر سفید، عسل نیز سرشار از مواد مغذی است و بنابراین فواید متعددی دارد. توصیه می کنیم که عسل را به شکر ترجیح دهید، اما مانند هر ماده غذایی شیرین، آن را در حد اعتدال مصرف کنید.

آیا منع مصرف عسل وجود دارد؟ با وجود فواید متعدد، عسل برای همه توصیه نمی شود. در واقع، برای افراد زیر توصیه نمی شود: کودکان زیر 24 ماه از آنجایی که می تواند باعث بیماری هایی مانند بوتولیسم شود.

افراد مبتلا به دیابت چون قند بالایی دارد. افراد مبتلا به آلرژی. این زنبوردار توصیه می کند که عسل را با آب داغ بچشید و سپس 48 ساعت منتظر بمانید تا ببینید آیا علائم آلرژی ظاهر می شود: آبریزش بینی یا چشم ها و خارش گلو.

چگونه یک عسل با کیفیت انتخاب کنیم؟ در اینجا 4 معیاری وجود دارد که کیفیت عسل را تضمین می کند: یک عسل بدون شکر. مهم است که عسل خالص را انتخاب کنید، یعنی با شیرین کننده یا شکر مخلوط نشده باشد.

عسل

عسل غیر پاستوریزه پاستوریزاسیون شامل حرارت دادن عسل تا دمای بالاتر از 43 درجه سانتیگراد است. این پاستوریزاسیون بیشتر آنتی اکسیدان ها، آنزیم ها و مواد فعال موجود در عسل را از بین می برد.

یک عسل فرانسوی یا اروپایی. عسل‌های چینی که به سوپرمارکت‌ها هجوم می‌آورند، مشخص می‌شوند. در واقع، آنها اغلب با شربت شکر رقیق می شوند. بنابراین توصیه می کنیم عسلی را انتخاب کنید که در فرانسه یا اروپا تولید می شود، جایی که استانداردهای آن سخت تر است.

یک عسل ارگانیک تایید شده برچسب ارگانیک تضمین می کند که محیطی که زنبورها در آن تکامل می یابند حفظ می شود. عسل گل آلبایدا و آلوئه ورا ما تمام این معیارها را دارد. حاوی 100% عسل از گل های آلبایدا و آلوئه ورا است و فاقد قند افزوده است.

در دمای کمتر از 35 درجه سانتیگراد گرم می شود و بنابراین تمام مواد فعال خود را حفظ می کند. کندوهای ما در منطقه ای محافظت شده از هر گونه آلودگی خارجی، در اسپانیا واقع شده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.