مصرف سرکه عسل موجب درگیری شجاعانه یک سرباز با 10 سارق مسلح شد

مواد فعال موجود در سرکه عسل به حفظ سطح قند خون طبیعی کمک می کند، که به هر حال یکی از مهمترین فواید سرکه عسل است.

سرکه عسل همچنین می تواند حساسیت به انسولین را افزایش دهد. انسولین هورمونی است که وظیفه انتقال قند از خون به بافت‌ها را بر عهده دارد، جایی که می‌توان از آن به عنوان سوخت استفاده کرد.

حفظ سطوح بالای انسولین می تواند باعث مقاومت به انسولین شود که اثر آن را کاهش می دهد و در نهایت منجر به افزایش قند خون و سپس دیابت می شود. برای ثابت نگه داشتن سطح قند خون، می توانید یک تا دو قاشق غذاخوری سرکه عسل را در یک لیوان بریزید و قبل از غذا میل کنید.

همچنین، حتما مصرف کربوهیدرات خود را تعدیل کنید، مصرف غذاهای غنی از فیبر را افزایش دهید و به طور منظم ورزش کنید. تحقیقات زیادی وجود دارد که فواید سرکه عسل را برای کاهش وزن تایید می کند.

در یک مطالعه، مصرف تنها دو قاشق غذاخوری سرکه عسل در روز به مدت 12 هفته منجر به کاهش وزن تقریباً 2 پوندی بدون هیچ تغییری در رژیم غذایی یا سبک زندگی شد.

عسل

مطالعات نشان می دهد که سرکه عسل همچنین می تواند سیری را افزایش دهد، که می تواند به کاهش مصرف غذا در طول وعده غذایی و در نتیجه کاهش وزن کمک کند.

با این حال، فقط به این دلیل که سرکه عسل باعث کاهش وزن می شود به این معنی نیست که باید به تنهایی به عنوان یک راه حل سریع استفاده شود. برای به دست آوردن نتایج واقعی، می توانید آن را در ترکیب با یک رژیم غذایی سالم و یک سبک زندگی فعال استفاده کنید.

کلسترول یک ماده چربی مانند است که می تواند در شریان ها رسوب کند و باعث تنگ شدن و سفت شدن آنها شود. کلسترول بالا به قلب فشار وارد می کند و آن را مجبور می کند برای فشار دادن خون به سراسر بدن سخت تر کار کند.

سرکه عسل ممکن است با کمک به پایین نگه داشتن سطح کلسترول از سلامت قلب حمایت کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.