قیمت به روز و نرخ بهترین قاب تابلو برق در کشور

تابلو برق محصولی کمدی شکل است که کلید ها و قطعات الکتریکی برروی آن نصب و سیم بندی می شود و محافظت کننده از شوک الکتریکی، برف و باران، وجود هر گونه خطر، گرد و غبار و … می باشد. این محصول در انواع جنس، سایز، مدل و برند ساخته می شود که هر کدام دارای کاربردی مختلف بوده و از کیفیت های متفاوتی برخوردار است. بنابرای قیمت قاب تابلو برق در بازار بسته به نمونه ها و کیفیت مختلفی که دارد متفاوت می باشد.

قیمت به روز و نرخ بهترین قاب تابلو برق در کشور

بازار بزرگ قاب تابلو برق عمده ای

بازار بزرگ قاب تابلو برق عمده ایدر بازار بزرگ تابلو برق عمده ای فروشندگان زیادی فعالیت دارند که همه در رقابت با هم بوده و چون عرضه نیز بالا می باشد و این مراکز سعی می کنند جهت بالا بردن فروش خود این محصول را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه کنند.

عمده فروشی ها مراکز مختلفی هستند که به عنوان مرکز عرضه کننده مستقیم و یا به صورت واسطه در این عرصه فعالیت داشته و با عملکرد درست خود در این عرصه به بهترین نحو ممکن نیاز بخش بزرگی از بازار را تامین می کنند.

بسیاری از مراکز مانند شرکت های ساخت و ساز جهت پایین آوردن هزینه های اولیه خود و صرفه جویی سعی می کنند قاب تابلو برق صنعتی عمده را خریداری کنند و حتی از مراکز عرضه کننده مستقیم نیز آنها را تهیه می کنند تا این محصول را با کمترین نرخ تهیه نموده و به سود بهتری برسند.

کارخانه عرضه کننده قاب تابلو صادراتی

کارخانه عرضه کننده قاب تابلو صادراتیکارخانه عرضه کننده قاب تابلو صادراتی فعالیت گسترده ای در این عرصه داشته و با تکنولوژی پیشرفته ای که دارد انواع مدل های این محصول را با بهترین کیفیت وارد بازار می کند و با بهره گیری از سیستم آزمایشگاهی خود انواع تابلو را مطابق با استانداردهای روز تولید می کند و آن را در بازارهای داخلی و خارجی صادرات می نماید.

صادرات قاب تابلو فلزی از اهمیت زیادی در کشور برخوردار است چون علاوه بر رونق اقتصادی برای صادر کننده باعث ارز آوری برای کشور نیز می باشد و سود خوبی که در این عرصه وجود دارد نظر تجار و توزیع کنندگان را به خود جلب نموده است.

تجارت قاب تابلو آماده را تولید کننده و تجاری عهده دار هستند که در بازارهای بین المللی به بازاریابی و عرضه این محصول مشغول بوده و آن را به کشورهای متقاضی صادرات می کنند. صادرات تابلو برق نیز طبق قوانین صادراتی هر دو کشور و مجوزات گمرکی صورت می گیرد.

قاب تابلو برق به دلیل اهمیتی که در همه ی کشورها دارد در بازارهای خارجی نیز مورد خرید و فروش قرار می گیرد و شرکت های خارجی به این دلیل که در بازار خودشان دارای تنوع باشند و سلیقه های مختلفی را پوشش بدهند از دیگر کشورها آن را وارد می کنند.

نمایندگی پخش مستقیم قاب تابلو برق صنعتی اعلا

نمایندگی پخش مستقیم قاب تابلو برق صنعتی اعلانمایندگی پخش مستقیم قاب تابلو برق صنعتی اعلا با پشتیبانی از برند مد نظر خود انواع نمونه های آن را در اقصی نقاط کشور در دسترس مشتریان قرار می دهد و با فعالیتی که با جوامع مختلف دارد رهبری بخشی از بازار را در دست گرفته و نقش بسزایی را در این زمینه ایفا می کند و باکیفیت ترین قاب تابلو برق ارزان را ارائه می کند.

تابلو برق صنعتی در دو نوع فشار قوی و فشار متوسط و فشار ضعیف تولید می شوند. از جمله کاربردهای نوع فشار ضعیف در مواد زیر است.

 • تابلو برق فرمان ادوات صنعتی را که دارای سه فاز می باشد کنترل می کند.
 • تابلوهای توزیع صنعتی جریان را به واحدهای صنعتی انتقال می دهد.
 • تابلو کنترلی کنترل کننده ادرات و دستگاه های صنعتی بوده و با پی ال سی تولید شده است.
 • تابلو مارشالینگ تابلو برق را به سیستم کنترل مرکزی وصل می کند.
 • تابلوهای بانک خازنی برای اصلاح ضریب توان واحدهای صنعتی بکار میرود.
 • تابلو خانگی انتقال دهنده جریان در یک واحد مسکونی است.

مشخصات قاب تابلو برق با برند ایرانی

مشخصات قاب تابلو برق با برند ایرانی

 • انواع قاب تابلو برق مانند ایستاده فشار ضعیف، دیواری، فرمان و توزیع از ورق روغنی با ضخامت استانداردی ساخته شده اند.
 • بدنه تابلو برق دارای دو قسمت شاسی و بدنه است که با پیچ و پلاک به هم وصل شده اند.
 • تابلوهای چند سلولی دارای سلولهای مجزا است که با پیچ و پلاک به هم وصل می شوند.
 • اسکلت تابلو ایستاده فشار ضعیف دارای ورق فولادی و روغنی با ضخامت دو میلیمتر است.
 • سلولها از قسمت جلو از درب مجزا با قفل و لولا و پیچ و مهره تشکیل شده و سلولها دارای فضای کافی برای بازرسی و تعمیرات و دسترسی به لوازم و تجهیزات و شینه ها می باشد و پشت سلولها با ورق روغنی به اسکلت سلول پیچ و مهره شده است.
 • قسمت های نصب تجهیزات جهت جلوگیری از صدمات احتمالی قابل دسترسی است.
 • بدنه تابلو به گونه ای ساخته شده که با جوشکاری و نقاشی هر گونه تغییرات بر روی آن قابل انجام می باشد.
 • در قسمت ایستاده پل کابلی جهت ورود و خروج کابل ها وجود دارد و رنگ به کار رفته در کابل ها باید از نوع کوره باشد.

قاب تابلو ارزان قیمت با جنس مرغوب

قاب تابلو ارزان قیمت با جنس مرغوب قاب تابلو ارزان قیمت با جنس مرغوب در مراکز معتبری انجام می شود که با شناسایی بهترین نمونه ها و برندها در بازار آنها را عرضه می کنند و با نگهداری حجم بالای و حمل و نقل آن دسترسی مشتری را راحت می کنند.

بسیاری از مراکز نیز بنابه دلایلی انواع تابلو را با بهترین نرخ ارائه می کنند. مثلا جهت تبلیغات و بالا برون فروش و بازاریابی آن انواع تابلو را با بهترین نرخ ارائه می کنند و بدین صورت فروشگاه خود را به خریداران شناسانده و علاوه بر بالا بردن فروش خود در بازار اعتبار کسب می کنند.

اولین مرکز ارائه کننده تابلو برق خود تولید کننده است که انواع این محصول را بدون واسطه و ارزان به فروش می رساند. قاب تابلو یکی از مهم ترین تجهیزات در زمینه کابل کشی ها است و استفاده های زیادی در کل دنیا دارد و نقش استراتژیک و مهمی را دارد.

بهترین و ارزانترین قاب تابلو برق استیل در ایران

بهترین و ارزانترین قاب تابلو برق استیل در ایرانبهترین و ارزانترین قاب تابلو برق استیل در ایران دارای طیف گسترده ای است و مراکز فروش مختلف در بازار نمونه های مختلفی را ارائه می کنند.  ارائه قاب تابلو استیل در بازار در سایت های فروش نیز به صورت آنلاین با بهترین کیفیت صورت می گیرد.

 • قاب تابلو استنلس استیل نیازی به رنگ آمیزی ندارد چون در برابر خوردگی و زدگی مقاوم بوده است. این مدل بیشتر در ساختمان های صنایع غذایی مانند کارخانجات شیر بکار می رود چون قاب تابلو برق استیل قابلیت شستشو و ضد عفونی کردن را دارد.
 • قاب تابلو برق کامپوزیت نیز از مدرنترین این محصول است که در برابر باران های اسیدی و رطوبت بالا زنگ نمی زند، نیاز به رنگ کاری و عایق ندارد، عایق الکتریکی است، وزن آن چهار برابر از آهن سبک تر است، امکان سوراخکاری آسان را دارد، عمرزیادی داشته و تعمیرات و نگهداری آن کم هزینه است و ضداشعه خورشید می باشد.
 • تابلو برق پلاستیکی از جنس ای بی اس و دارای نوار آب بندی است و در دو نوع مات و شفاف عرضه می شود و دارای سینی فلز گالوانیزه جهت نصب تجهیزات بوده و بیشتر در فضای داخلی ساختمان به کار می رود تا از اشعه خورشید به دور باشد.
 • تابلو برق گالوانیزه دارای رنگ کوره ای است و در برابر ضربه و اشعه خورشید و گردو غبار مقاوم است.

تولید قاب تابلو برق خانگی با جنس کم نظیر

تولید قاب تابلو برق خانگی با جنس کم نظیرتولید قاب تابلو برق کوچک خانگی با جنس کم نظیر در معتبر ترین تولید کنندگانی انجام می شود که اهداف اصلی آنها رضایتمندی مشتری بوده و آنها سعی می کنند انواع این محصول را با بالاترین سطح کیفی تولید می نمایند. مشتری می تواند جهت خرید قاب تابلو تکفاز و دیگر نمونه ها از تولید کننده بدون واسطه خرید کند.

انواع قاب تابلو برق ایرانی خانگی:

 • تابلوهای تقسیم واحد تغذیه مدلی هستند که روشنایی و پریزهای هر واحد با این تابلو انجام می پذیرند و جایگزین جعبه های تقسیم در خانه ها هستند و در این مدل سیم کشی یک واحد به بخش های مختلفی تقسیم شده و در صورت بوجود آمدن مشکل در بخشی از ساختمان تنها می توان برق همان بخش را قطع نمود.
 • تابلوی عمومی به این دلیل که باید برای همه در دسترس باشد باید در پیلوت نصب شود و برق مکان های عمومی کل ساختمان را تامین می کند و تامین کننده آیفون، سیستم آیفون مرکزی، اعلام حریق موتورخانه و آسانسور است.
 • تابلوی کنتور برق تمام واحدها را تامین می کند و در ورودی ساختمان به عنوان تابلوی اصلی بکار می رود.

فروشندگان بهترین کیفیت قاب تابلو در تهران

فروشندگان بهترین کیفیت قاب تابلو در تهرانفروشندگان بهترین کیفیت قاب تابلو در تهران با تولید کنندگان در ارتباط اند و انواع این محصول را از تولیدی عمده و ارزان خریداری نموده و در بازار به فروش می رسانند. این فروشندگان به وفور در بازار وجود دارند و جهت کسب سهم بیشتر از بازار در تلاش می باشند.

فروشگاه قاب تابلو برق در سطح شهر نیز نمونه های مختلفی را در معرض دید عموم قرار داده مشتری با مراجعه به آنها و مشاهده بهترین نمونه ها و مقایسه قیمت و مدل ها می تواند بهتر و با اطمینان بیشتر خرید کند.

فروشنده قاب تابلو برق در بازار سعی می کند به بهترین نحو و به صورت کامل نیاز خریدار را رفع کند. خریداران نیز باید قبل از خرید در مورد انواع نمونه های این محصول اطمینان کاملی داشته باشند و بدانند که کدام نمونه برای چه ساختمانی مناسب تر است و باید بسته به کاربردی که هر مدلی از این تابلوها دارند خرید کنند. چون با شناخت کافی تابلو برق را به درستی انتخاب کرده و سالهای سال می توانند از آن استفاده بهینه داشته باشند.

تولید کننده برتر قاب تابلو اعلا با تخفیف ویژه

تولید کننده برتر قاب تابلو اعلا با تخفیف ویژهکارخانه برتر تولید قاب تابلو اعلا با ارائه بهترین نمونه ها آنها را با بهترین تخفیف ویژه عرضه می کند و با ایجاد نظام مدیریت کیفیت و بهره مندی از توانمندی علمی و تخصصی و با استفاده از آزمایشگاه های کنترل کیفی انواع تابلو برق را با بالاترین سطح استانداردها تولید می کند.

سازنده انواع قاب تابلو با شناخت کم و کیف بازار و با بکارگیری پرسنل متخصص و کوشا و توجه مستمر به اصول اخلاقی تجارت به بهترین نحو ممکن نیاز بازار را تامین می کند. این تولید کننده طیف گسترده ای از این محصول را متناسب با نیازهای مشتریان در نمونه های مختلف طراحی می کند‌.

مشتریانی که قصد خرید انواع این محصول را در نمونه های مختلف و بدون واسطه دارند می توانند با مراجعه به خود دفتر تولید کننده و یا سایت های آنها انواع نمونه ها را سفارشی تهیه کنند که در این صورت باید نمونه و تعداد آن را سفارش بدهند‌.

قیمت شگفت انگیز قاب تابلو آماده کنتور

قیمت شگفت انگیز قاب تابلو آماده کنتور قیمت شگفت انگیز قاب تابلو کنتور بر اساس سایز یا ابعاد و نمونه های مختلفی که دارد متفاوت است و برندهای مختلفی از این محصول وجود دارد که هر کدام بسته به هزینه های تولید و نحوه تولیدی دارای نرخ های متفاوتی می باشد.

قاب تابلو صنعتی برق از نمونه های بزرگ است و دارای قیمت بیشتری می باشد و قاب تابلو برق خانگی از کوچکترین ابعاد برخوردار بوده و نرخ های ارزانی دارد. قیمت این تابلوها در روند معاملات تاثیر بسزایی دارد و هر چه نرخ ارزانتر باشد قدرت خرید مشتری بالا رفته و تعداد مراجعه کنندگان افزایش خواهد یافت.

ارزانترین نرخ تابلو برق زمانی است که بتوان آن را بدون واسطه و عمده تهیه نمود. تعیین کننده اصلی قیمت نیز خود تولید کننده است که بر اساس هزینه تولید، نحو تولید، میزان عرضه و تقاضا و … نرخ گذاری می کند و مهم ترین عامل تاثیرگذار بر قیمت کیفزت است.

تخفیف ویژه برای محصول قاب تابلو برق با کیفیت

تخفیف ویژه برای محصول قاب تابلو برق با کیفیتتخفیف ویژه برای محصول قاب تابلو جنس خوب برق در برخی از مراکز صورت می گیرد و هر کس که آن را عمده تهیه کند از این تخفیفات بهره مند خواهد شد. در سایت های فروش نیز به دلیل هزینه کم برای عرضه تابلو قیمت ها ارزانتر است.

 • تابلو برق روکار بیشترین مصرف را داشته و دارای ابعاد مختلفی است.
 • تابلو پیانویی در اپراتورها بکار رفته و شکل آن مانند پیانو بوده و کاربر به همه کلیدهای آن دسترسی دارد و از دو قسمت داخلی و خارجی تشکیل شده است.
 • قاب تابلو برق بارانی دارای کلاهکی بوده که شیب آن قابل تنظیم است و از ورود آب به داخل آن جلوگیری می کند و با نوارهای پلاستیکی نیز آب بندی شده و جهت تهویه هوا جلوی آن دارای شیاهایی می باشد.
 • تابلو برق سلولی ایستاده دارای ستون بوده و تمام اجزای آن قابل جدا شدن است مانند درب، سقف، پایه، سینی، صفحه ها و چند عدد از این تابلوها در کنار هم قابلیت اتصال را دارد و دارای سایزهای مختلفی است.
 • تابلو برق توکار بیشتر در ساختمان های در حال ساخت بکار رفته و لبه هایی برروی آن بکار رفته و جهت زیبایی در زمان نصب فاصله بین دیوار و تابلو پوشیده می شود و دارای سایز و ابعاد مختلفی می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.