فرش دستباف 6 متری دست دوم در تابستان خانه را خنک می کند

اگر می خواهید راحتی واقعی را به خانهخود بیاورید فرش دستباف 6 متری دست دوم را انتخاب کنید،  آنها یک فضای گرم دلپذیر ایجاد می کنند، خانه را گرم می کنند و از سر و صدای بیش از حد محافظت می کنند.

اگر می خواهید زیبایی فرش شما محو نشود، باید به درستی از آن مراقبت کنید برای ایمنی فرش خود توصیه می شود از فرش های ضد پاشش جلوی درب جلو استفاده کنید تا فرش را از نفوذ خاک و گرد و غبار از خیابان محافظت کنید.

جاروبرقی مرتب (حداقل هفته ای یک بار) فرش توصیه می شود، زیرا گرد و غبار باید قبل از نفوذ به توده ها پاک شود. علاوه بر این، برخی از ذرات گرد و غبار دارای لبه های تیغی هستند که می توانند الیاف را بریده یا برش دهند و عمر فرش شما را کوتاه کنند.

توصیه می شود هر 12 تا 18 ماه یک بار تمیز کردن فرش با آب گرم انجام شود شما نه تنها گرد و غبار را از بین خواهید برد، بلکه لک های مایعات ریخته شده را بلافاصله تمیز کنید، حتی اگر پره فرش مقاوم در برابر لکه باشد.

فرش

به یاد داشته باشید:حذف ناقص مایع تمیز کننده، خیس شدن بیش از حد فرش با آب یا استفاده از آب خیلی داغ می تواند باعث آسیب دائمی فرش شود از اشتباهاتی که حذف لکه را دشوار می کند اجتناب کنید.

هرگز لکه را مالش ندهید، زیرا. اندازه ناحیه آسیب دیده فقط افزایش می یابد و مواد خارجی می توانند به شمع آسیب برسانند بلافاصله با استفاده از قاشق یا چاقوی بی رنگ، مواد خارجی را از روی فرش جدا کنید.

لکه های ناشی از مواد مبتنی بر آب (نوشیدنی های و لکه های میوه، جوهر خودکار، رنگ های پایه آب، خون، تخم مرغ) این لکه ها را می توان با آب تمیز پاک کرد، برای مبارزه با لکه های سرسخت، کمی شامپو تمیز کننده اضافه کنید.

لکه های روغن (کره و روغن نباتی، خامه، مارگارین، مایونز، رنگ های روغنی) لکه ها را با یک لکه پاک کننده مخصوص خشکشویی پاک کنید یا سطح را با سقز و سپس با شامپوی مخصوص درمان کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.