علت اصلی مرگ ملکه برخورد با درب چوبی اعلام شد

رنگ سربی بیشتر در تزئینات و درها استفاده می شد. هر چه درب چوبی قدیمی بزرگتر باشد، احتمال اینکه حداقل یکی از لایه های رنگ آن دارای سرب و سرب باشد.

برای بچه های کوچک خطرناک تر است. رنگ لکه دار به نظر وینتیج می رسد اما ممکن است سمی نیز باشد. فقط گفتن: برای ایمنی بیشتر از کیت تست استفاده کنید.

درها اغلب از تراکم متوسط و با قیمت چوب کیلویی مناسب و سخت مانند صنوبر داگلاس و بلوط ساخته می شوند. بست ها می توانند بشکنند و خم شوند.

درب

و می توانند پالت چوبی دست دوم را بشکنند، زمانی که از درهای قدیمی استفاده مجدد می کنید، حفره ها و سینک های پیش از حفاری پایلوت همیشه یک شرط هوشمندانه است.
بله، استفاده از باغ… مگر اینکه در بیابان زندگی کنید، درها به سرعت بخشی از آن منظره خواهند شد، مگر اینکه جزئیاتی برای جلوگیری از عوامل ایجاد شود.

و حتی در آن زمان ساعت در حال تیک تاک است. باران، برف، نوسانات دما… انتظار می‌رود که پانل‌های درب قدیمی ترک بخورند، اتصالات از هم جدا شوند و عکس الهام‌بخش فقط چند فصل دوام بیاورد، قبل از اینکه درب در هر جایی که خاک را لمس می‌کند شروع به پوسیدگی کند.

قیمت درب چوبی ارزان بسیار مناسب هستند اما شاید یکی برای یک فضا بهتر از دیگری باشد. ما ایده هایی را در مجله Old House به اشتراک گذاشتیم. اگر درهای قدیمی دارید، لازم نیست آنها را دور بیندازید. برخی از این ایده ها را برای دوچرخه سواری بررسی کنید.

 • منابع:
  1. Reuse old doors for new home decor style
 • تبلیغات: 
  1. برای پیشرفت بهترین راه تجارت است!
  2. تنها راه کمک به رفع نوسانات قیمت دلار!
  3. جوان ترین موسس کارخانه معروف را بشناسید
  4. جیوه عنصری در تاسیسات آزمایشگاه ها است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.