صندل مردانه موجب نجات جان پسر 15 ساله از غرق شدن در دریا شد

مدل های صندل مردانه جزو بهترین گزینه ها برای کسانی است که در تابستان به دنبال راحتی کفش های اسپرت هستند.

در حالی که خنک و مطبوع به نظر می رسد، دارای زیره های ارگونومیک و نرم نیز می باشد. با ترکیب دمپایی های ورزشی سبک، بادوام و خنک با شلوارک های معمولی یا یک تی شرت سفید می توانید فوق العاده زیبا به نظر برسید.

مدل های دمپایی شیک مردانه: مدل های دمپایی شیک بر خلاف مواد مصنوعی عموماً از چرم، جیر، کرباس و مواد مشابه تشکیل شده است. صرف نظر از جنس، دمپایی های شیک با طرح های تک بند، دو بند یا صلیب استایلی پیچیده و همچنین قابلیت تنفس و راحتی را اضافه می کنند.

در انتخاب دمپایی مردانه چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟ معیارهایی به اندازه مدل برای رسیدن به راحتی و ظرافت با دمپایی مردانه وجود دارد. اگر می خواهید بدانید که این معیارها چیست و چگونه بر استایل و راحتی دمپایی تاثیر می گذارد، می توانید نکات زیر را دنبال کنید:

اگرچه دمپایی از انواع کفش هایی است که می توان در تمامی فعالیت ها به خصوص در تابستان از آن ها استفاده کرد، اما جنس و مدل آن با توجه به هدف تغییر می کند.

صندل

در ساحل، در استخر، یا در مناطقی که در معرض آب هستید، مواد بادوام مانند لاستیک خودنمایی می‌کنند. هنگامی که می خواهید ظرافت روزانه را به تصویر بکشید، می توانید دمپایی هایی را انتخاب کنید که از مواد درجه یک مانند چرم یا جیر ساخته شده اند.

سایز مناسب را انتخاب کنید: اگرچه نظر رایج در مورد دمپایی مردانه این است که یک سایز بزرگتر بخرید، اما بسته به مدل آن ممکن است متفاوت باشد. به همین دلیل، پس از اندازه گیری شکل راست و چپ پای خود، می توانید با مقایسه مقادیر مرجع در جدول سایز، صحیح ترین سایز دمپایی را برای خود تعیین کنید.

رنگی را انتخاب کنید که با سبک شما مطابقت داشته باشد: مجموعه دمپایی های مردانه هر فصل با رنگ های چشمگیر یا رنگ های مینیمال به روز می شوند.

رنگ های مشکی، خاکستری و خاکی رنگ های همه کاره برای صندل های مردانه هستند. با این حال، می توانید سایه های جذابی مانند آبی، زرد، سبز، نارنجی و قرمز را نیز انتخاب کنید تا چشمگیرتر به نظر برسید و انرژی تابستان را احساس کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.