روش ثروتمند شدن در زمان کوتاه با فروش پتو گلبافت سربازی

 از چهار پتوی بافتنی پتو بافتنی نوزاد تری که امتحان کردیم، آزمایش‌کنندگان ما نتوانستند از حس فنری، ظاهر مجلل و گرمای کلی پتوی وافل Boll & Branch لذت ببرند.
این نرم‌ترین پتوی وافلی نیست که ما امتحان کرده‌ایم، اما بافت باز آن حس فوق‌العاده‌ای به دست و پاهای شما می‌دهد، و ما فکر می‌کنیم که وقتی به‌عنوان لایه رویی استفاده می‌شود، بافت فوق‌العاده‌ای به آن اضافه می‌کند.
این پتو از هر پتوی پنبه‌ای دیگری که آزمایش کرده‌ایم بیشتر بود و همین امر باعث می‌شد روی پوست احساس سبکی کند. آزمایش‌کنندگان ما زمان زیادی را در حالی که روی کاناپه نشسته بودند صرف کردند.
ما فکر می‌کنیم استفاده از پتو سربازی اگر در شب خیلی گرم یا خیلی سرد نمی‌شوید، این یک گزینه عالی برای تمام سال است.
چرا عالی است: روپوش نخی بافت دار Riley ترکیبی فوق العاده از سبک آرام، دوام و تنفس را ارائه می دهد.
در بالای تخت تیز اما معمولی به نظر می رسد. بافت آجدار آن ممکن است شبیه کرفس سفتی باشد، اما این پتو بیشتر شبیه به خرچنگ است  آرام و مطبوع.
پتو گلبافت دو نفره برای استفاده در مسافرت و جمعیت های زیاد بسیار مناسب است.
پس از شستن، فقط کمی چروک می شود و حتی نرم تر به نظر می رسد. رایلی دو لایه دارد: پشت از گاز پنبه ای (یعنی پارچه ای سبک و شل بافته شده) و قسمت جلویی آن از پنبه ضخیم تر و متراکم ساخته شده است که ساختار را اضافه می کند، بنابراین صاف و صاف روی تخت می نشیند.
این همچنین باعث می‌شود که Riley بسیار بادوام‌تر از پتوهای تابستانی که فقط از گاز ساخته شده‌اند و سبک‌تر از چندین روتختی که آزمایش کرده‌ایم. ما فکر می‌کنیم که رایلی سال‌ها دوام می‌آورد و آن را به مدت طولانی آزمایش می‌کنیم تا ببینیم چگونه می‌پوشد.
پتو شب نما خنک‌ترین پتو در لیست ما است ما فکر می‌کنیم برای دمای تابستان به تنهایی کار می‌کند و می‌توان آن را در بقیه ایام سال زیر یک لحاف یا روتختی قرار داد.
  • منابع:
    1. The Best Blankets
  • تبلیغات:
  1. آزمون دانش آموزان یک مدرسه با آزمایش قارچ
  2. نکاتی که باید هنگام خرید مبل به آن دقت کنید
  3. برای دریافت شیر باید در یخچال خود را باز کنید
  4. تهیه پودینگ با استفاده ماشین ظرفشویی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.