دامادی با لباس ضد حریق آتش نشانی به جشن عروسی خود رفت

در حقیقت لباس ضد حریق آتش نشانی پاریس دستخوش تغییرات زیادی خواهد شد. به گفته همکاران ما از Le Parisien، لباس جدید  که هزینه هر کدام 700 یورو است ژوئن آینده ظاهر می شود و به طور قطعی توسط کل BSPP که در پایتخت و همچنین در تاج کوچک کار می کند، در سال 2019 پذیرفته می شود.

برای کنجکاوها، یک مدل “شاهد” در تالار شهر پاریس به عنوان بخشی از نمایشگاه “آتش نشانان پاریس – ماموریت ما: نجات” ارائه می شود.

همانطور که BSPP در وب سایت خود توضیح می دهد، موجودی قدیمی لباس های آبی در صورتی که بین پرسنل در حال آموزش توزیع مجدد نشود یا وضعیت خاصی به آنها داده نشود: ذخیره، داوطلب خدمات شهری و غیره، برای همیشه اصلاح می شود.

توجه داشته باشید که پاریس در این زمینه پیشگام نیست. آتش نشانان وندی در سال 2005 رنگ نارنجی را انتخاب کردند و آتش نشانان Haute-Vienne در سال 2015.

لباس

سومین آتش نشانی بزرگ جهان به مدت 4 سال است که لباس محافظ طراحی شده توسط Sioen به تن می کند. پارچه و مجموعه مورد استفاده به طور ویژه برای نیازهای BSPP طراحی شده است.

در سال 2015، آتش‌نشانی پاریس فراخوانی برای مناقصه‌هایی با هدف بهبود مجموعه‌های حفاظتی نساجی برای آتش نشانان داد. BSPP می خواست با افزایش زمان فرار، بهینه سازی دید، کاهش تنش حرارتی و بهبود ارگونومی تجهیزات، حفاظت حرارتی را بهینه کند.

هر آتش نشان در تیپ برای حفظ فرم ورزشی بیش از حد آموزش دیده است. ممکن است تعجب کنید که چرا من به این موضوع اشاره می کنم، زیرا به نظر واضح است. دانستن این موضوع واقعاً مهم است.

با تجهیزات معمول عملاً هوا بین بازوهای آتش نشانان و پارچه لباس وجود نداشت. به همین دلیل، گاهی اوقات دچار ناراحتی و حتی سوختگی در بازوهای خود از کمبود هوا می شدند. بنابراین، بهبود این بخش مهم بود، حتی اگر ممکن است برای یک فرد غیرمستقیم جزییات به نظر برسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.