تولید زیاد خوراک بلدرچین گوشتی موجب افزایش قیمت طیور در بازار شد

خوراک طیور حاوی مخلوط و مواد متعددی است که برای تغذیه طیور ضروری است، اما خوراک بین آنها در نسبت مواد اضافه شده به آن متفاوت است.

از آنجایی که علوفه خوب حاوی مقادیر متعادلی از چربی، پروتئین و کربوهیدرات‌های ضروری است، علاوه بر آن دارای مقادیر مناسبی از ویتامین‌ها و آنزیم‌ها است. علاوه بر ذرت، گندم، جو یا جو و نخود مزرعه کشاورزی، یونجه یا یونجه نامیده می شود که منبع غنی پروتئین خوب برای زمستان است.

غذای معمولی به عنوان خوراک بلدرچین گوشتی برای اطمینان از تغذیه مناسب برای طیور، مانند: آرگونیت یا سنگ آهک برای تامین کلسیم برای جوجه ها، اما این ماده چندان ضروری نیست. نمک. دانه کتان سرشار از امگا 3 است.

جلبک دریایی برای تامین مواد معدنی غذایی پروبیوتیک ها، یا تغذیه مرغان با محصولات لبنی لخته شده مانند: ماست، یا جایگزینی آنها با سبزیجات تخمیر شده مانند: کلم ترش. خرچنگ ها را در مقادیر کم برای تامین پروتئین و مواد معدنی غذایی تغذیه کنید.

خوراک

تغذیه ماهی برای تامین پروتئین و امگا 3 برای طیور. بلغور. پوسته صدف برای دریافت کلسیم. تغذیه طیور تغذیه طیور مانند بوقلمون، غاز و سایر طیور کمی متفاوت است.

با این حال، اغلب ترجیح می‌دهد علف‌هایی مانند شبدر، گندم سیاه یا علف‌زار یا علف‌های کنتاکی، علف‌های پهن برگ، جوانه‌ها و دانه‌های این گیاهان را بخورد و علاوه بر هر آنچه ذکر شد، کرم‌های خاکی، حشرات و همه چیز را می‌خورد.

انواع نرم تنان و همچنین مقداری شن و ماسه می خورد تا به محصول کمک کند غذاهایی را که از آنها تغذیه می کند آسیاب کند و خروس ممکن است هر از گاهی موش را بگیرد و به مرغ و برخی حبوبات و سبزیجات و میوه ها مانند : مرکبات، سیب زمینی، سیر و پیاز را می توان به مرغ تقدیم کرد و ممکن است طعم تخم مرغ را تحت تأثیر قرار دهد و باید آنها را حذف کرد و از خوردن غذاهای سمی جلوگیری کرد زیرا می توانند هر چیزی را که پیدا کنند بخورند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.