تلویزیون سامسونگ 50 اینچ فورکی قابلیت سفارش دادن غذا از رستوران را دارد

هنگام انتخاب تلویزیون سامسونگ 50 اینچ فورکی جدید خود، باید بررسی کنید که اتصال به دستگاه های دیگر چقدر آسان است.

زمانی فرا می رسد که می خواهید تلفن هوشمند خود را به تلویزیون خود متصل کنید تا محتویات آن را روی صفحه نمایش بزرگتر مشاهده کنید. عکس‌ها و ویدیوهای ذخیره‌شده در گوشی هوشمند شما زمانی که در یک صفحه نمایش بزرگ مشاهده می‌شوند، کاملاً متفاوت به نظر می‌رسند.

اینترنت اشیا به سرعت در حال گسترش است، بنابراین طبیعی است که اتصال آسان با دستگاه های مختلف متصل به اینترنت در خانه به یک امر ضروری تبدیل شود.

می توانید یک فیلم را در تلفن هوشمند خود در راه خانه از دفتر تماشا کنید و سپس به تماشای آن در صفحه تلویزیون خود ادامه دهید. به محض اینکه از آستانه خانه عبور کردی. چنین سطحی از فناوری بالا باعث می شود احساس کنید قهرمان یک فیلم علمی تخیلی هستید!

بهترین تلویزیون هوشمند تلویزیونی است که با اتصال ساده به سایر دستگاه‌های شما، راه‌اندازی آن آسان باشد. باید محتوایی داشته باشد که مرور آن آسان باشد و توصیه‌های شخصی‌شده را با طیف وسیعی از امکانات ارائه دهد.

تلویزیون

در نهایت باید در تمام سطوح کاربر پسند باشد. همه چیزهایی را که تلویزیون های هوشمند سامسونگ به شما ارائه می دهند و ویژگی هایی که آنها را از سایرین متمایز می کند، بیابید.

مهم نیست که عملکردهای تلویزیون هوشمند چقدر شگفت انگیز هستند، اگر استفاده از آن شهودی نباشد، همه چیز بی فایده می شود.

یک تلویزیون هوشمند عالی باید به طور خودکار دستگاه هایی را که از طریق HDMI متصل کرده اید شناسایی کند و نیاز به استفاده از چندین کنترل از راه دور را از بین ببرد.
روزهای جستجوی دیوانه وار برای کنترل از راه دور گذشته است! فقط یک مورد کافی است، یکی از تلویزیون، تا بتوانید محتوای پخش شده از رمزگشا را پخش یا متوقف کنید.

همچنین می‌توانید روی تشخیص صدا حساب کنید، عملکردی که روز به روز محبوب‌تر می‌شود. دکمه دیگری برای فشار دادن یا حسگرهای حرکتی وجود ندارد: در اینجا یک راه بسیار کاربردی تر برای مدیریت تلویزیون هوشمند شما وجود دارد، به خصوص زمانی که به دنبال محتوا یا اطلاعات هستید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.