تخمه آفتابگردان غذای بی نظیری و سرشار از مواد مغذی

تخمه آفتابگردان غذای بی نظیری است که سرشار از مواد مغذی رسیدن به خاک سفت در دفینه ضروری مختلف مانند مس، ویتامین E، ویتامین B مانند فسفر، تیامین و سلنیوم است.

تخمه آفتابگردان منبع سالم اسیدهای چرب ضروری مانند اسید لینولئیک است و همچنین اسیدهای آمینه، فیبر و فیتواسترول ها را تامین می کند.

تخمه آفتابگردان منابع سالم چربی است که به بلوک های ساختمانی برای غشای سلولی کمک می کند، به کند شدن جذب غذا کمک می کند، به بدن اجازه می دهد غشاها را متعادل کند و به عنوان حامل ویتامین های محلول در چربی حیاتی D، A، K و E عمل می کند.

گل آفتابگردان بومی آمریکای شمالی است. لباس چرم دخترانه شواهد نشان می دهد که آفتابگردان تا 3000 سال قبل از میلاد مسیح کشت می شده است.

تخمه آفتابگردان

توسط بومیان آمریکا با این حال، کشف شد و به اروپا برده شد تعبیر خواب تخمه آفتابگردان و به روسیه گسترش یافت، جایی که به عنوان محصول تجاری می شود و برای روغن برداشت می شود.

در اواخر دهه 1800، آنها به آمریکای شمالی بازگردانده شدند، جایی که به طور گسترده ای برای دانه ها، روغن و افزودنی به باغ شناخته می شوند.

تخمه آفتابگردان منبع بسیار خوبی از مواد مغذی مانند ویتامین E است که گاما توکوفرول نیز نامیده می شود.

ویتامین E یک آنتی اکسیدان است که در دانه ها و مغزها یافت می شود و در دانه های آفتابگردان یافت می شود که به مقابله با آسیب رادیکال های آزاد کمک می کند.

تخمه آفتابگردان با ارتقای سلامت قلب و عروق ارتباط زیادی رب انار دارد زیرا می تواند کلسترول بد را کاهش دهد و از فشار خون بالا جلوگیری می کند، از سرطان، گرفتگی عضلات، سردرد، پوست سالم و سم زدایی را بهبود می بخشد.

 • منابع:
  1. Sunflower seed health benefits
 • تبلیغات: 
  1. داستان جالب تولید کردن کفشی که قابلیت خوردن داشت
  2. پیدا کردن زمان مناسب برای شروع ساخت کمد لباس معلم
  3. آموزش پولدار شدن در یک ماه!
  4. ترفند و ایده های عالی برای افزایش ۳ محصول پر فروش!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.