با پوشیدن کفش کشتی معمولی در یک روز 8 کیلو وزن کم کنید

چگونه می توانم بهترین کفش کشتی معمولی را برای نیازهایم انتخاب کنم؟ مطمئن شوید که آنها کاملاً متناسب با شما هستند. کفش کشتی شما باید بسیار مناسب باشد و هر قسمت از پای شما را در آغوش بگیرد. شما به دنبال فضایی برای نفس کشیدن یا بی قراری نیستید.

یک آزمایش ساده این است که انگشتان خود را بین کفش و مچ پا قرار دهید. اگر بتوانید آن را مدیریت کنید، به این معنی است که ممکن است یک اندازه کوچکتر در نظر بگیرید.

تناسب شل تر باعث از بین رفتن تعادل روی تشک می شود. و به هر حال کفش های شما هر چه بیشتر بپوشید گشادتر می شوند. اطمینان حاصل کنید که آنها حداکثر پشتیبانی را برای مچ پای شما فراهم می کنند.

کفش‌های زیره بدون شکاف اغلب به عنوان کفش‌های طراحی «یکپارچه» شناخته می‌شوند، زیرا فقط از یک تکه لاستیک تشکیل شده‌اند که پایه‌ی کفش شما را می‌پوشاند. یکی از دلایل اصلی انتخاب این طرح، افزایش دوام و طول عمر آنهاست.

کفش

هیچ کفشی از قبل استفاده نشده است! اتفاقا خوشبختانه. پوشیدن کفش های کتانی تمیز و زیبا که به تازگی از جعبه خود بیرون آمده اند و بوی نو می دهند لذت کوچکی است که همه ما آن را تجربه کرده ایم.

با این حال، این لذت اغلب زمانی متوقف می شود که اولین قدم ها را بردارید و کمی ناراحتی را تجربه کنید. خیلی سفت، نامناسب، اندازه نادرست، کفی خیلی سفت. خلاصه اینکه لیست نارضایتی ها طولانی است.

من چند سالی است که با کفش ریاضی کبک که به تازگی اعلام کرده است تغییر هویت داده ام می دوم. مزیت اصلی این شرکت جوان این است که به صورت خیاطی ارائه می دهد. بنابراین می‌توانم کفش‌هایی بسازم که کاملاً به پای من می‌آیند.

با این حال، در اکثریت قریب به اتفاق موارد، دوندگان کفش هایی را انتخاب می کنند که پاهایشان باید با آن سازگار شود و نه برعکس. بنابراین مهم است که بدانید چگونه کفش های خود را “شکستن” یا نرم کنید.

در نهایت، شما کسی هستید که روی کفش های دویدن سرمایه گذاری می کنید، بنابراین این کار را به روش صحیح انجام دهید تا کفش مناسب برای پای خود را پیدا کنید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.