استفاده از تشک مسافرتی یک نفره موجب خوش فرم شدن بدن شما می شود

هنگام خرید اجازه ندهید تشک مسافرتی یک نفره ارزان قیمت و تبلیغات شما را وسوسه کنند. با افزایش قیمت تخت، این نشان می دهد که کیفیت و ساخت متریال استفاده شده برای اسکلت آن نیز افزایش می یابد. یک تشک با کیفیت خوب معمولاً یک تشک دست ساز است.

Aylin Dalyanoğlu، تشک پیرلی: “انتخاب تشک خوب مهم است”

”در گذشته هنگام خرید تخت، آن را فقط مقرون به صرفه می دانستند. اما امروزه با درک اهمیت کارایی خواب در یک برنامه کاری شلوغ، انتخاب تشک اهمیت بیشتری پیدا کرده است.

با توجه به اینکه تخت‌هایی که به طور متوسط ​​8 ساعت در آن سپری می‌کنیم تعیین می‌کنند که 16 ساعت باقیمانده چقدر پویا سپری می‌کنیم، بهتر است روند 5 سال اخیر به سمت تشک‌های ارتوپدی غیر فنری را به جای تشک‌های فنری درک کنیم.

تشک

تشک های تولید شده با فناوری Dualcomfort Physiosystem می توانند 7 ناحیه وزنی مختلف بدن را در اندازه های مختلف پشتیبانی کنند، بنابراین تعادل بدن شما در هنگام خواب به هم نمی خورد، در وضعیت مناسب خواهید خوابید و احساس پویایی خواهید داشت. با انرژی خواب سالم، در تمام طول روز پویا می مانید.
مواد اولیه لاتکس برای مبتلایان به اختلالات اسکلتی و عضلانی اثر درمانی دارد و برای کسانی که این کار را ندارند اثر پیشگیرانه دارد. تشک های لاتکس 17 سانتی متر ضخامت دارند. به منظور ایجاد ضخامت کافی، لاتکس با لاتکس یا اسفنج چسبانده می شود.

این امر تشک را از ساختار ارتوپدی ایده آل دور می کند. به لطف روش تولید به نام سیستم بلوک، می توان یک بلوک لاتکس را بدون استفاده از چسب هایی تا ضخامت 22 سانتی متر تولید کرد. این امر نفوذپذیری هوای تشک را به سطح عالی می رساند.

باید دقت کرد که تشک ها از هوا نفوذ پذیر باشند تا رطوبت بدن انسان دفع شود. تشک های سلول بزرگ تنفس می کنند، کپک نمی زنند و عرق نمی کنند.»

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.